Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gamal

Është emri yt Gamal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jamal
Djem me tinguj të ngjashëm:Gamil, Gamul, Gamelley, Gamaliël, Gamli, Gemalli, Gwenael, Genniol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gamila, Gunilla, Gunnel, Günel, Genell, Gaynell, Gemala, Gainell
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12310 Gamal's në Facebook. Pozicioni #5013
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore hebraik emrat boy
Komente nga GamalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gamal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gamal? Voto për emrin tënd