Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gunilla

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gunilla.
Është emri yt Gunilla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përleshje
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Gunhild, Gunilda
Djem me tinguj të ngjashëm:Gamal, Gamil, Gamul, Gamelley, Gamli, Gamaliël, Gemalli, Gwenael
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gamila, Gunnel, Günel, Genell, Gaynell, Gemala, Gainell, Gianella
Vlerësimi:
4/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3050 Gunilla's në Facebook. Pozicioni #15031
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga GunillaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gunilla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gunilla? Voto për emrin tënd