Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gianella

Është emri yt Gianella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gamal, Gamil, Gamul, Gamelley, Gamli, Gamaliël, Gemalli, Gwenael
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gamila, Gunilla, Gunnel, Günel, Genell, Gaynell, Gemala, Gainell
Vlerësimi:
4.5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 560 Gianella's në Facebook. Pozicioni #52044
Kategoritë:
Komente nga GianellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gianella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gianella? Voto për emrin tënd