Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jenell

Është emri yt Jenell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jamel, Jamal, Jammal, Jamiel, Jameel, Jeanelle, Jennelle, Jamilia
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jonila, Jamelia, Jamila, Jameelah, Jeannell, Jonell, Jamielee, Jenella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4820 Jenell's në Facebook. Pozicioni #10511
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga JenellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jenell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jenell? Voto për emrin tënd