Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jamila

Është emri yt Jamila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Jamil
Variante:Djamila, Gamila, Jameela, Jamilla
Djem me tinguj të ngjashëm:Jamel, Jamal, Jammal, Jamiel, Jameel, Jeanelle, Jennelle, Jamilia
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jonila, Jamelia, Jameelah, Jeannell, Jenell, Jonell, Jamielee, Jenella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23750 Jamila's në Facebook. Pozicioni #2971
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat popullore maroken - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga JamilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jamila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jamila? Voto për emrin tënd