Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dorela

Është emri yt Dorela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Darrell, Darrel, Darryl, Derryl, Derrill, Derrell, Deryll, Dreail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Darla, Darelle, Druella, Drol, Duyerly, Drielly, Derly, Dairelle
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Ela, Jam Shum E Bukur
Emrat e vëllezërve:Dion, Dorian, Drilon, Eugent
Emrat e motrave:Diellza, Kiela, Dalina
Facebook:

+/- 305 Dorela's në Facebook. Pozicioni #80812
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga DorelaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dorela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dorela? Voto për emrin tënd