Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Darrell

Është emri yt Darrell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Darell, Darrel, Darryl, Derryl
Djem me tinguj të ngjashëm:Darrel, Darryl, Derryl, Derrill, Derrell, Deryll, Dreail, Dariël
Vajza me tinguj të ngjashëm:Darla, Dorela, Darelle, Drol, Druella, Duyerly, Drielly, Derly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 149715 Darrell's në Facebook. Pozicioni #665
Kategoritë:Popullore polonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1991
Komente nga DarrellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Darrell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Darrell? Voto për emrin tënd