Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Darelle

Është emri yt Darelle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Darrell, Darrel, Darryl, Derryl, Derrill, Derrell, Deryll, Dreail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Darla, Dorela, Drol, Druella, Duyerly, Drielly, Derly, Dairelle
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 1.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1250 Darelle's në Facebook. Pozicioni #29078
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DarellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Darelle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Darelle? Voto për emrin tënd