Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Derryl

Është emri yt Derryl? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Darrell
Djem me tinguj të ngjashëm:Darrell, Darrel, Darryl, Derrill, Derrell, Deryll, Dreail, Dariël
Vajza me tinguj të ngjashëm:Darla, Dorela, Darelle, Drol, Druella, Duyerly, Drielly, Derly
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1255 Derryl's në Facebook. Pozicioni #28993
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DerrylPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Derryl? Voto për emrin tënd


Është emri yt Derryl? Voto për emrin tënd