Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Darla

Është emri yt Darla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Darrell, Darrel, Darryl, Derryl, Derrill, Derrell, Deryll, Dreail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorela, Darelle, Drol, Druella, Duyerly, Drielly, Derly, Dairelle
Vlerësimi:
5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 36 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 54030 Darla's në Facebook. Pozicioni #1554
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 5 shkronja - Lehtë për të kujtuar emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë - Emrat Girl duke i dhënë fund në A - Lehtë për të shpallë emrat vajzë - Emrat vajzë që të merrni komente të çuditshme jash - Emrat që të merrni reagime të këqija jashtë vendit
Komente nga DarlaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Darla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Darla? Voto për emrin tënd