Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Darrel

Është emri yt Darrel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Darrell
Djem me tinguj të ngjashëm:Darrell, Darryl, Derryl, Derrill, Derrell, Deryll, Dreail, Dariël
Vajza me tinguj të ngjashëm:Darla, Dorela, Darelle, Drol, Druella, Duyerly, Drielly, Derly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30755 Darrel's në Facebook. Pozicioni #2396
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1978
Komente nga DarrelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Darrel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Darrel? Voto për emrin tënd