Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dorian

Është emri yt Dorian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Dorianne
Djem me tinguj të ngjashëm:Darian, Daron, Darin, Darien, Darwin, Daren, Duran, Darren
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorina, Darina, Drina, Doriana, Dorin, Driana, Durene, Darianny
Vlerësimi:
4.5/5
yje 73 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 66 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 67 vota
Pseudonime:Dori
Emrat e vëllezërve:Enis
Emrat e motrave:Anxhela, Naile, Anita, Dorela, Dorina
Facebook:

+/- 32145 Dorian's në Facebook. Pozicioni #2310
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 6 shkronja - Popullore rumun emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1995
Komente nga Dorian


Dorian ( 12 vjeç) 2016-09-25
esht i tjeshte i bukur
Dorian ( 12 vjeç) 2017-11-02
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dorian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dorian? Voto për emrin tënd