Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Darina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Darina.
Është emri yt Darina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dhuratë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dorian, Darian, Daron, Darin, Darien, Darwin, Daren, Duran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorina, Drina, Doriana, Dorin, Driana, Durene, Darianny, Dorena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 130 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 107 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 107 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 106 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 122 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 121 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3815 Darina's në Facebook. Pozicioni #12635
Kategoritë:Emrat Çeke - Popullore çek emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga DarinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Darina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Darina? Voto për emrin tënd