Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Darwin

Është emri yt Darwin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dorian, Darian, Daron, Darin, Darien, Daren, Duran, Darren
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorina, Darina, Drina, Doriana, Dorin, Driana, Durene, Darianny
Vlerësimi:
4.5/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 72 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 71 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 64815 Darwin's në Facebook. Pozicioni #1343
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1908
Komente nga DarwinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Darwin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Darwin? Voto për emrin tënd