Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dorina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dorina.
Është emri yt Dorina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:dhuratë e Zotit
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Dorothea
Djem me tinguj të ngjashëm:Dorian, Darian, Daron, Darin, Darien, Darwin, Daren, Duran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Darina, Drina, Doriana, Dorin, Driana, Durene, Darianny, Dorena
Vlerësimi:
5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 37 vota
Pseudonime:Dori, Ina, Rina, Dora, Jo, Dorina, Llastic, Doro, Nina, Dorka, Mistrecia, Door, Dorinah, Dor, Dina, Grifsha
Emrat e vëllezërve:Drini, Erion, Edion, Enoid, Dion, Egzon, Skam, Alfred, Mersin, Andrea, Drijon, Dorian, Lis, Eno, Jo Skam Vella Binjak, Doris, Aurel, Lumi, Donat, Rinor, Agim, Ermir, Dori
Emrat e motrave:Fjondinë, Joana, Ermira, Betina, Ska, Egzona, Skam, Enki, Shqipresa, Irma, Qendresa, Elvana, Fjondië, Ina, Zamira, Donika, Elsa, Rina, Diellza, Luiza, Oltiona, Irena, Miranda, Matilda, Monda, Hasi, Diona, Era, Doriona, Darlina Më shumë emra
Facebook:

+/- 7775 Dorina's në Facebook. Pozicioni #7205
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Top 100 rumun emrat - Emrat me 3 rrokjeve - Top 100 hungarez emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë
Komente nga Dorina


Dorina ( 20 vjeç) 2016-03-28
Mua me pelqen mendoj se eshte me i miri ende skam degjuar ndonje emer tjeter qe do thoja ah sikur ta iisha ose ndonjeher qe jam marrezuar me emrin tim
Dorina ( 20 vjeç) 2016-03-28
Mua me pelqen mendoj se eshte me i miri ende skam degjuar ndonje emer tjeter qe do thoja ah sikur ta iisha ose ndonjeher qe jam marrezuar me emrin tim
Dorina ( 24 vjeç) 2016-06-14
Me pelqen shume
Dorina ( 25 vjeç) 2016-07-14
me thene te drejten me shume me pelqen kur me therrasin o dor ose o dori doro...kurse per segjati e kam pak inat me duket emer pak si i shemtuar hahaha por gjithsesi rendesi ka qe sjam pa emer
Dora 2016-11-11
me pelqen Dorina por Dora eshte me e bukur
Dorina ( 22 vjeç) 2016-12-22
domethenia e emrit tim si esht
Dorina ( 37 vjeç) 2017-01-27
Jo
Dorina ( 34 vjeç) 2017-03-29
emri im eshte perdorur dhe vazhdon te perdoret ne shum vende te botes
Diellor 2017-06-29
Po
Dorina ( 37 vjeç) 2017-07-06
xxxx
Dorina 30 Vjece 2017-09-08
Do te thote dhurate dhe eshte emer Jo shume i perhapur.
Dorina ( 38 vjeç) 2017-09-17
Me pelqen emri im!
Dorina 2017-10-25
jam kanqur me emrin tim
Dorina 2017-10-25
jam kanqur me emrin tim
Dorina ( 24 vjeç) 2017-11-02
Me intereson domethenja?
Dorina 2019-02-02
Emri me dimethenes dhe kuptimplot
Dorina ( 12 vjeç) 2019-05-01
E plq shum emrin tim dhe nuk do ta ndrsh asnjher
Dorina ( 16 vjeç) 2019-10-04
Me plq emri im shum dhe me duket shume i bukur nuk kam as nje kundershtim me emrin tim
Dorina 2019-10-29
jo nuk kam
Dorina ( 13 vjeç) 2020-01-20
jo
Dorina ( 11 vjeç) 2020-03-25
po mua me pelqen shume emri ime
Dorina ( 11 vjeç) 2020-03-25
mua emri ime me pelqen disa me thojne DORINA disa DORA disa RINA gjithesi mua me pelqen shume
Dorina 2020-04-13
Doja ta dija qfar luptimi ka emei dorina

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dorina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dorina? Voto për emrin tënd