Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ermira

Është emri yt Ermira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ermir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eurimar
Vlerësimi:
5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Jo, Era, Mirushe, Mila, Mira, Elmire, Hirushe, Eri
Emrat e vëllezërve:Eldion, Jo, Miraxh, Arianit, Art, Hashim, Rilind, 1, Zeki, Erblin, Erion, Enes, Fatlum, Selmon, Lirim, Adem, Blend, Valdrin
Emrat e motrave:Erza, Dorina, Po, Jetmira, Arta, Suela, Sara, Fatime, Arianita, Elvira, Valza, Elida, Kumrije, Leonita, Enesa, 2, Gresa, Egzona, Hyrije, Fjolla, Fata
Facebook:

+/- 1600 Ermira's në Facebook. Pozicioni #24258
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Ermira


Ermira ( 21 vjeç) 2016-08-09
jo
Ermira ( 18 vjeç) 2016-11-26
Emri im ka nje dmth mjaft te me
Ermira - Ere e Mire
Eliza 2019-03-09
E gezueshme
Eliza 2019-03-09
E gezueshme
Ermira ( 26 vjeç) 2020-07-15
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ermira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ermira? Voto për emrin tënd