Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rilind

Është emri yt Rilind? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Roland, Rolando, Roeland, Rolland, Roelant, Rowland, Ryland, Ruland
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rolanda, Rolande, Rollanda, Roelandia, Roellinde, Relinda, Rolinde, Relinde
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Lindos, Lindi
Emrat e vëllezërve:Sahiti, Graniti, Kreshniku, Alberti
Emrat e motrave:Rinesa, Eliza
Facebook:

+/- 555 Rilind's në Facebook. Pozicioni #52238
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga RilindPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rilind? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rilind? Voto për emrin tënd