Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Rolando

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Rolando.
Është emri yt Rolando? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I famshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Roeland
Djem me tinguj të ngjashëm:Roland, Roeland, Rolland, Roelant, Rowland, Rilind, Ryland, Ruland
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rolanda, Rolande, Rollanda, Roelandia, Roellinde, Relinda, Rolinde, Relinde
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Fatmire, Jasan, Shahip
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 63220 Rolando's në Facebook. Pozicioni #1378
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e Amerikës Latine - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1989
Komente nga Rolando


Rolando ( 20 vjeç) 2016-10-09
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rolando? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rolando? Voto për emrin tënd