Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rolande

Është emri yt Rolande? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Roeland
Djem me tinguj të ngjashëm:Roland, Rolando, Roeland, Rolland, Roelant, Rowland, Rilind, Ryland
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rolanda, Rollanda, Roelandia, Roellinde, Relinda, Rolinde, Relinde, Rollande
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1315 Rolande's në Facebook. Pozicioni #27992
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RolandePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rolande? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rolande? Voto për emrin tënd