Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rolland

Është emri yt Rolland? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Roeland
Djem me tinguj të ngjashëm:Roland, Rolando, Roeland, Roelant, Rowland, Rilind, Ryland, Ruland
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rolanda, Rolande, Rollanda, Roelandia, Roellinde, Relinda, Rolinde, Relinde
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4430 Rolland's në Facebook. Pozicioni #11211
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore hungarez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1899
Komente nga RollandPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rolland? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rolland? Voto për emrin tënd