Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rowland

Është emri yt Rowland? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Roeland
Djem me tinguj të ngjashëm:Roland, Rolando, Roeland, Rolland, Roelant, Rilind, Ryland, Ruland
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rolanda, Rolande, Rollanda, Roelandia, Roellinde, Relinda, Rolinde, Relinde
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5185 Rowland's në Facebook. Pozicioni #9943
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1909
Komente nga RowlandPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rowland? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rowland? Voto për emrin tënd