Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rollande

Është emri yt Rollande? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Roland, Rolando, Roeland, Rolland, Roelant, Rowland, Rilind, Ryland
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rolanda, Rolande, Rollanda, Roelandia, Roellinde, Relinda, Rolinde, Relinde
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 455 Rollande's në Facebook. Pozicioni #60251
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RollandePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rollande? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rollande? Voto për emrin tënd