Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fatmire

Është emri yt Fatmire? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fatmir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fatmira, Fatmanur, Fatma Nur
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Fati, Mile
Emrat e vëllezërve:Gzim
Emrat e motrave:Fatina, Mirjan, Valdete, Rolando
Facebook:

+/- 560 Fatmire's në Facebook. Pozicioni #52052
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Fatmire


Fatmire ( 15 vjeç) 2016-08-20
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fatmire? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fatmire? Voto për emrin tënd