Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fatmira

Është emri yt Fatmira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fatmir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fatmire, Fatmanur, Fatma Nur
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Fatma
Facebook:

+/- 170 Fatmira's në Facebook. Pozicioni #123908
Kategoritë:
Komente nga FatmiraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fatmira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fatmira? Voto për emrin tënd