Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fatma

Është emri yt Fatma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Fatima
Djem me tinguj të ngjashëm:Faton, Fedon, Fathan, Faeden, Feddan, Fateen, Fattan, Faethon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fatime, Fidan, Fatina, Fotini, Fatima, Fatinah, Fatin, Fatimah
Vlerësimi:
4/5
yje 128 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 91 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 87 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 90 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 115 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 110 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Liman
Emrat e motrave:Fatjona, Raisa, Jehona, Fatmira
Facebook:

+/- 33455 Fatma's në Facebook. Pozicioni #2234
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Fatma


Fatma ( 12 vjeç) 2020-06-01
Po une e adhuroj emrin tim.Dhe mendoj se eshte emri me i bukur ne bote
Fatma ( 12 vjeç) 2020-06-01
Po une e adhuroj emrin tim.Dhe mendoj se eshte emri me i bukur ne bote
Fatma ( 12 vjeç) 2020-06-01
Po emri im eshte shume i vecante

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fatma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fatma? Voto për emrin tënd