Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Raisa

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Raisa.
Është emri yt Raisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:trëndafil
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rachel
Variante:Raisel, Raissa, Raiza
Djem me tinguj të ngjashëm:Reis, Riza, Rocco, Ross, Rex, Ric, Rick, Rickey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roza, Roze, Rosia, Rega, Raz, Raïsza, Rois, Resi
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Jo, Raissè, Raizza, Raisa, Riso, Rajsa
Emrat e vëllezërve:Erti, Isuf
Emrat e motrave:Jonida, Fatma, Lushja, Kamila
Facebook:

+/- 11015 Raisa's në Facebook. Pozicioni #5489
Kategoritë:Emrat rusë - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore grek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Lehtë për të kujtuar emrat - Popullore lituanez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga Raisa


Raisa ( 108 vjeç) 2016-12-08
yess my name beaytyful very well
Raisa ( 3 vjeç) 2017-06-16
Dua te di kuptimin dhe prejardhjen e emrit Raisa
Raisa ( 3 vjeç) 2017-06-16
Dua te di kuptimin dhe prejardhjen e emrit Raisa
Raisa ( 17 vjeç) 2019-02-11
Dua ta di kuptimin e emrit tim ?
Raisa ( 17 vjeç) 2019-02-11
Dua ta di kuptimin e emrit tim ?
Raisa ( 17 vjeç) 2019-02-11
Dua ta di kuptimin e emrit tim ?
Rajsa ( 2 vjeç) 2019-03-25
Rajsa emri i vajzes sime
Raisa ( 14 vjeç) 2019-08-25
Da te zbulosh me ahimè freghi tij
Raisa ( 14 vjeç) 2019-08-25
Da te zbulosh me ahimè freghi tij

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Raisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Raisa? Voto për emrin tënd