Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ross

Është emri yt Ross? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Rosslyn
Djem me tinguj të ngjashëm:Reis, Riza, Rocco, Rex, Ric, Rick, Rickey, Roscoe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roza, Raisa, Roze, Rosia, Rega, Raz, Raïsza, Rois
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 242470 Ross's në Facebook. Pozicioni #430
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat e shkurtër - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1899
Komente nga RossPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ross? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ross? Voto për emrin tënd