Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Riza

Është emri yt Riza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Reis, Rocco, Ross, Rex, Ric, Rick, Rickey, Roscoe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roza, Raisa, Roze, Rosia, Rega, Raz, Raïsza, Rois
Vlerësimi:
4.5/5
yje 98 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 81 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 80 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Matjola, Bleona
Facebook:

+/- 41000 Riza's në Facebook. Pozicioni #1927
Kategoritë:emrat Boy përfundon në A - Popullore indonezian emrat boy - Popullore indonezian emrat vajzë - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga RizaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Riza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Riza? Voto për emrin tënd