Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Rocco

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Rocco.
Është emri yt Rocco? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përleshje
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rochus
Variante:Rock, Rocky
Djem me tinguj të ngjashëm:Reis, Riza, Ross, Rex, Ric, Rick, Rickey, Roscoe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roza, Raisa, Roze, Rosia, Rega, Raz, Raïsza, Rois
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24090 Rocco's në Facebook. Pozicioni #2931
Kategoritë:Emra italiane - Popullore sllovak emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1958
Komente nga RoccoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rocco? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rocco? Voto për emrin tënd