Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ries

Është emri yt Ries? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Reis, Riza, Rocco, Ross, Rex, Ric, Rick, Rickey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roza, Raisa, Roze, Rosia, Rega, Raz, Raïsza, Rois
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 535 Ries's në Facebook. Pozicioni #53668
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Popullore çek emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga RiesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ries? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ries? Voto për emrin tënd