Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rick

Është emri yt Rick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Richard. Rick Springfield
Djem me tinguj të ngjashëm:Reis, Riza, Rocco, Ross, Rex, Ric, Rickey, Roscoe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roza, Raisa, Roze, Rosia, Rega, Raz, Raïsza, Rois
Vlerësimi:
4.5/5
yje 161 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 53 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 53 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 53 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 140 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 140 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 820740 Rick's në Facebook. Pozicioni #113
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1987
Komente nga RickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rick? Voto për emrin tënd