Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Roza

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Roza.
Është emri yt Roza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:trëndafil
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rosa
Djem me tinguj të ngjashëm:Reis, Riza, Rocco, Ross, Rex, Ric, Rick, Rickey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Raisa, Roze, Rosia, Rega, Raz, Raïsza, Rois, Resi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Po
Emrat e vëllezërve:Sadik, Besnik, Alfred
Emrat e motrave:Xhyle
Facebook:

+/- 9555 Roza's në Facebook. Pozicioni #6131
Kategoritë:Emrat polish - Top 100 fa emrat - Emrat me 4 shkronja - Popullore fa emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Roza


Roza ( 37 vjeç) 2017-01-28
jo
Roza ( 39 vjeç) 2019-04-21
Emri roza

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roza? Voto për emrin tënd