Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rosa

Është emri yt Rosa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Chalina, Roos, Roosardus, Roosje, Rosalia, Rosalie, Rosalien, Rosalientje, Rosalina, Rosaline, Rosaly, Rose, Roselie, Roselien, Roselientje, Roseline, Rosella, Roselle, Rosetta, Rosette, Rosie, Rosina, Rosine, Rosita, Rositsa, Rosy, Roza, Rozália, Rozalina, Rozina, Rozinus, Zale
Djem me tinguj të ngjashëm:Reis, Riza, Rocco, Ross, Rex, Ric, Rick, Rickey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roza, Raisa, Roze, Rosia, Rega, Raz, Raïsza, Rois
Vlerësimi:
4/5
yje 229 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 145 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 146 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 146 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 220 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 220 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160570 Rosa's në Facebook. Pozicioni #627
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore fund emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 1896 - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga RosaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rosa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rosa? Voto për emrin tënd