Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rosita

Është emri yt Rosita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rosa
Djem me tinguj të ngjashëm:Rijad, Rashid, Rushdi, Rasheed, Rashad, Rikuto, Rasht, Rajat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosetta, Rozeta, Rosette, Rashida, Roshida, Rosida, Rasida, Reseda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 154 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 75 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 77 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 74 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 137 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 134 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Lorena
Facebook:

+/- 21390 Rosita's në Facebook. Pozicioni #3217
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat romantike - Top 100 lituanez emrat - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga RositaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rosita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rosita? Voto për emrin tënd