Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rosetta

Është emri yt Rosetta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rosa
Djem me tinguj të ngjashëm:Rijad, Rashid, Rushdi, Rasheed, Rashad, Rikuto, Rasht, Rajat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosita, Rozeta, Rosette, Rashida, Roshida, Rosida, Rasida, Reseda
Vlerësimi:
3.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11790 Rosetta's në Facebook. Pozicioni #5175
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga RosettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rosetta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rosetta? Voto për emrin tënd