Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rosaline

Është emri yt Rosaline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rosa
Djem me tinguj të ngjashëm:Ruslan, Rosselin, Rogelim, Riquelme, Roslin, Rosselyn, Roeslan, Roselin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosalyn, Roslyn, Roselyn, Rosslyn, Roseline, Rosalina, Roselien, Rjlyn
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5325 Rosaline's në Facebook. Pozicioni #9738
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga RosalinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rosaline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rosaline? Voto për emrin tënd