Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roselin

Është emri yt Roselin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ruslan, Rosselin, Rogelim, Riquelme, Roslin, Rosselyn, Roeslan, Riechelon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosalyn, Roslyn, Roselyn, Rosaline, Roseline, Rosslyn, Rosalina, Roselien
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1720 Roselin's në Facebook. Pozicioni #22958
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga RoselinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roselin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roselin? Voto për emrin tënd