Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rosalyn

Është emri yt Rosalyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ruslan, Rosselin, Rogelim, Riquelme, Roslin, Rosselyn, Roeslan, Roselin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roslyn, Roselyn, Rosaline, Rosslyn, Roseline, Rosalina, Roselien, Rjlyn
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 29025 Rosalyn's në Facebook. Pozicioni #2524
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RosalynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rosalyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rosalyn? Voto për emrin tënd