Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ruslan

Është emri yt Ruslan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Руслан
Djem me tinguj të ngjashëm:Rosselin, Rogelim, Riquelme, Roslin, Rosselyn, Roeslan, Roselin, Riechelon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosalyn, Roslyn, Roselyn, Rosaline, Roseline, Rosslyn, Rosalina, Roselien
Vlerësimi:
4.5/5
yje 123 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 74 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 76 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 74 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 111 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 111 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10930 Ruslan's në Facebook. Pozicioni #5528
Kategoritë:Emrat rusë - Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore rusisht emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga RuslanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ruslan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ruslan? Voto për emrin tënd