Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roselyn

Është emri yt Roselyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ruslan, Rosselin, Rogelim, Riquelme, Roslin, Rosselyn, Roeslan, Roselin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosalyn, Roslyn, Rosaline, Roseline, Rosslyn, Rosalina, Roselien, Rjlyn
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 44 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30460 Roselyn's në Facebook. Pozicioni #2415
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga RoselynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roselyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roselyn? Voto për emrin tënd