Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rosalie

Është emri yt Rosalie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rosa
Djem me tinguj të ngjashëm:Rogelio, Rigel, Raysel, Resul, Russel, Russell, Raguel, Rushel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rashel, Raizel, Rachel, Rachele, Rosalia, Rossella, Raisel, Rozália
Vlerësimi:
4.5/5
yje 115 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 41 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 105 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 105 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 64430 Rosalie's në Facebook. Pozicioni #1350
Kategoritë:Emra italiane - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga RosaliePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rosalie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rosalie? Voto për emrin tënd