Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Russel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Russel.
Është emri yt Russel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pak
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rufus
Djem me tinguj të ngjashëm:Rogelio, Rigel, Raysel, Resul, Russell, Raguel, Rushel, Rockwell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rashel, Raizel, Rachel, Rachele, Rosalia, Rossella, Raisel, Rozália
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35745 Russel's në Facebook. Pozicioni #2113
Kategoritë:Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1933
Komente nga RusselPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Russel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Russel? Voto për emrin tënd