Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rossella

Është emri yt Rossella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rogelio, Rigel, Raysel, Resul, Russell, Russel, Raguel, Rushel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rashel, Raizel, Rachel, Rachele, Rosalia, Raisel, Rozália, Rosalie
Vlerësimi:
4/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Rosse
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1855 Rossella's në Facebook. Pozicioni #21724
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 8 shkronja - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga RossellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rossella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rossella? Voto për emrin tënd