Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rachel

Është emri yt Rachel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Rachael, Rachell, Rachelle, Ragelinus, Raisa, Raquel, Рахела
Djem me tinguj të ngjashëm:Rogelio, Rigel, Raysel, Resul, Russel, Russell, Raguel, Rushel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rashel, Raizel, Rachele, Rosalia, Rossella, Raisel, Rozália, Rosalie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 675 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 439 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 436 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 434 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 614 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 610 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1206330 Rachel's në Facebook. Pozicioni #62
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Top 100 spanjisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga RachelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rachel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rachel? Voto për emrin tënd