Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Raquel

Është emri yt Raquel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rachel
Djem me tinguj të ngjashëm:Rogelio, Rigel, Raysel, Resul, Russel, Russell, Raguel, Rushel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rashel, Raizel, Rachel, Rachele, Rosalia, Rossella, Raisel, Rozália
Vlerësimi:
4.5/5
yje 261 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 190 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 189 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 188 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 251 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 251 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 142430 Raquel's në Facebook. Pozicioni #694
Kategoritë:Emrat Portugalisht - Top 100 portugalisht emrat - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga RaquelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Raquel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Raquel? Voto për emrin tënd