Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rigel

Është emri yt Rigel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rogelio, Raysel, Resul, Russel, Russell, Raguel, Rushel, Rockwell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rashel, Raizel, Rachel, Rachele, Rosalia, Rossella, Raisel, Rozália
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2695 Rigel's në Facebook. Pozicioni #16485
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RigelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rigel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rigel? Voto për emrin tënd