Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Russell

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Russell.
Është emri yt Russell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pak
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rufus
Djem me tinguj të ngjashëm:Rogelio, Rigel, Raysel, Resul, Russel, Raguel, Rushel, Rockwell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rashel, Raizel, Rachel, Rachele, Rosalia, Rossella, Raisel, Rozália
Vlerësimi:
4.5/5
yje 66 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 61 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 61 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 285315 Russell's në Facebook. Pozicioni #389
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore arab emrat vajzë - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1936
Komente nga RussellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Russell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Russell? Voto për emrin tënd