Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rufus

Është emri yt Rufus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Rufa, Rufin, Rufina, Rufinia, Rufinus, Rush, Russ, Russel, Russell
Djem me tinguj të ngjashëm:Rafiq, Rafeek, Roopesh, Raafke, Rab-Shakeh, Rifky, Roopak, Raivis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rebeka, Rabije, Refaja, Rivka, Rebekka, Reveka, Rafiqa, Ribqah
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16505 Rufus's në Facebook. Pozicioni #3982
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore letonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1885
Komente nga RufusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rufus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rufus? Voto për emrin tënd