Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rivka

Është emri yt Rivka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rebekka
Variante:Riva, Rivkah
Djem me tinguj të ngjashëm:Rufus, Rafiq, Roopesh, Rafeek, Raafke, Rifky, Rab-Shakeh, Roopak
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rebeka, Rabije, Refaja, Rebekka, Reveka, Rafiqa, Ribqah, Rebekkah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3700 Rivka's në Facebook. Pozicioni #12952
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga RivkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rivka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rivka? Voto për emrin tënd