Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Riva

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Riva.
Është emri yt Riva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:virgjëreshë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rivka
Djem me tinguj të ngjashëm:Rafi, Rob, Rabbi, Robby, Rabih, Rafe, Rabeah, Rufo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rabea, Ruby, Reba, Rahab, Rupa, Rabia, Rubaba, Rufa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5800 Riva's në Facebook. Pozicioni #9098
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër
Komente nga RivaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Riva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Riva? Voto për emrin tënd